Ένα δυνατό όνομα που ακούγεται για τον συνδυασμό του Απόστολου Τζιτζικώστα είναι του επιχειρηματία και βραβευμένο ασφαλιστή Δημήτρη Μαργαριτοπούλου...
Αν τελικά οριστικοποιηθεί το όνομά του στο ψηφοδέλτιο θα είναι ακόμα μια δυνατή υποψηφιότητά στην Π.Ε Ημαθίας..
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ
Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς.
Σας ευχαριστούμε