Με την έμπειρη καθοδήγηση του, την αγαστή συνεργασία και έναν στοχευμένο στρατηγικό σχεδιασμό, μπορούμε να οραματιστούμε και να πετύχουμε το καλύτερο για το παρόν και το μέλλον της Ημαθίας.
Με σκληρή δουλειά και πρόγραμμα, είμαι σίγουρος πως θα καταφέρω να φανώ αντάξιος της εμπιστοσύνης του Περιφερειάρχη, καθώς και των χιλιάδων Ημαθιωτών, που μας εμπιστεύθηκαν με την ψήφο τους και
βλέπουν τον τόπο μας να αλλάζει προς το καλύτερο»
Κώστας Καλαϊτζίδης
Αντιπεριφερειάρχης Ημαθίας
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ
Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς.
Σας ευχαριστούμε