Ο αριθμός των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων και υποψηφίων Συμβούλων Δημοτικών Κοινοτήτων ανέρχεται στους 237.
«Η πορεία της νίκης έχει ξεκινήσει. Είμαστε περήφανοι για τους ανθρώπους που συστρατεύονται με την παράταξή μας. Ανθρώπους με κοινά οράματα και στόχους που ενώνουν τις δυνάμεις τους για τη συνέχιση του μεγάλου έργου μας. Είναι άνθρωποι με εμπειρία, άνθρωποι με νέες ιδέες, επιστήμονες και προσωπικότητες που έχουν ξεχωρίσει με την πορεία τους σε δράσεις προς όφελος της κοινωνίας» δήλωσε μετά την επίσημη κατάθεση του Δημοτικού Συνδυασμού «Δράση με Γνώση» ο Επικεφαλής, Κωνσταντίνος Βοργιαζίδης.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ
Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς.
Σας ευχαριστούμε