Ο Γιώργος Μιχαηλίδης αν και όλα αυτά τα χρόνια ήταν στην αντιπολίτευση και έκανε σκληρή κριτική στον δήμαρχο Βέροιας τελευταία στιγμή τα βρήκαν και θα είναι υποψήφιος με τον συνδυασμό του Κώστα Βοργιαζίδη.
Δώσανε τα χέρια ο δημοτικός σύμβουλος Γιώργος Μιχαηλίδης και ο δήμαρχος Βέροιας Κώστας Βοργιαζίδης...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ
Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς.
Σας ευχαριστούμε