Σωωωωωωωπα! Σοβαρά; Καινόμιζα ότι ήταν η πλέον ικανή και δραστήρια που γνώρισε ποτέ ο τόπος, απο αρχαιοτάτων χρόνων. Η πλέον επιτυχιμένη , τέλος πάντων. Εσύ κ. Νεστορόπουλε, απο πότε άρχισες να υποψιάζεσαι; Τι μπορεί να μάθει κανείς στα καλά του καθουμένου!
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Σας ευχαριστούμε
Σωωωωωωωπα! Σοβαρά;
ΑπάντησηΔιαγραφήΚαινόμιζα ότι ήταν η πλέον ικανή και δραστήρια που γνώρισε ποτέ ο τόπος, απο αρχαιοτάτων χρόνων.
Η πλέον επιτυχιμένη , τέλος πάντων.
Εσύ κ. Νεστορόπουλε, απο πότε άρχισες να υποψιάζεσαι;
Τι μπορεί να μάθει κανείς στα καλά του καθουμένου!