![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4gDK5Aae7kShqPQdUon3Tz97-T_NN90W8rzOAZEwH8SkJyKHnGmkwek8_UIRinhqmoJwnUgB4o6TxMzRhTEUALpdwoS9KAintJj_POs4OP_4CKXTUPjQ5MSx7fM-8yqBiOFsXscdxu5VL/s1600/Untitled-1.jpg)
Ελληνικό Κοινοβούλιο και στη ... Θεσσαλονίκη την οποία υπηρέτησε ως βουλευτής. Επιλαχούσα βουλευτής το 1990 και στη συνέχεια ενεργό κοινοβουλευτικό στέλεχος, υπήρξε επί οκτώ συναπτά έτη μέλος Κεντρικής Επιτροπής, ενώ αποτέλεσε παράδειγμα ήθους στην πολιτική της σταδιοδρομία. Η Διοικούσα Επιτροπή της Ν.Δ. εκφράζει τα συλλυπητήρια, στους οικείους της.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Aν δείτε κάτι περίεργο,η κάποιο γεγονός στείλτε μας τις φωτογραφίες email στο meliomixa@gmail.com Τα νέα εδώ τα μαθαίνετε πρώτοι,με σχόλια και ρεπορτάζ
Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς.
Σας ευχαριστούμε